Data dan penyelidikan

Baki Dompet BTC di Pertukaran Utama

Data baki dompet Bitcoin merentas bursa utama, mencerminkan struktur taburan pegangan BTC antara platform.
Baki Wallet BTC Bursa
2,435,394BTC
Bursa
15
1D perubahan bersih
+0.12%%
7D perubahan bersih
-0.67%%
30D perubahan bersih
-1.39%%

Baki Wallet BTC Bursa

BTC
Membaca data…
Rekod data

Tuding atau sentuh untuk bacaan. Gunakan kekunci anak panah dan Home / End untuk memilih data; seret gelangsar untuk zum.

Pecahan bursa (baki BTC on-chain)

ExchangeBalance (BTC)24H7D30D
Coinbase836,651.6-0.24%-0.45%-1.01%
Binance653,516.8+0.35%-2.74%-3.85%
Bitfinex426,891.9+0.50%+0.81%+1.90%
Kraken151,589.3+0.25%+1.27%+0.73%
OKX105,734.1+0.08%+0.29%+3.32%
Gemini84,486.4+0.01%+0.04%-0.46%
bitFlyer54,154.9+0.16%+0.20%-0.44%
Bybit46,126.2+0.93%-0.31%-0.20%
Bitget29,099.6+0.00%+0.00%-18.80%
Gate22,867.4-0.29%+0.46%+0.14%
Bitstamp8,126.8-3.65%+0.05%-35.73%
KuCoin7,826.8+0.00%+2.35%+2.69%
Coinone4,629.7+0.46%+0.18%+1.50%
Poloniex2,529.6+0.07%+0.08%-0.50%
Bithumb1,163.0+0.01%-0.18%+0.02%

Hanya baki yang dipegang dalam dompet on-chain bursa.

Metodologi data

Jumlah bitcoin yang dipegang dalam alamat on-chain bursa utama (dalam BTC).

Data terkumpul, bukan sebut harga langsung · 2026-10-09 04:10:00

Terus menerokaKatalog dataCari